Kevin Spacey: V Cannes s mladým kolouškem

foto ShowPix
Kevin Spacey: V Cannes s mladým kolouškem (foto ShowPix)

O tom, že oscarový herec Kevin Spacey dává přednost mužské kráse, sice oficiálně nepadlo nikdy ani slovo, ale v hollywoodských kuloárech a nejen v nich jde o veřejné tajemství. Sice jsou už pryč doby, kdy se Spacey tu a tam nechal nachytat se svým haitským přítelem, samozřejmě taky o nějaký ten pátek mladším, oficiálně chodí stále do společnosti sám.

Na filmovém festivalu v Cannes, který o víkendu skončil, si Spacey chtěl udělat výlet na soukromou párty na luxusní jachtě a na člun, který jej měl na jachtu kotvící daleko v moři dovézt, rozhodně nenastoupil sám.

Fotografové herce zastihli v doprovodu mladšího vousatého muže, který se Spaceym nastoupil do člunu u luxusního hotelu Eden Roc, ve kterém oba bydleli.

Spacey je na své soukromí hodně háklivý. Časopis Esquire například před mnoha lety publikoval článek, ve kterém rozebíral jeho sexuální orientaci. Jeho agent tehdy nelenil a obeslal všechny ostatní agenty v showbyznysu s varováním, aby s tímto velmi prestižním časopisem již nikdy nespolupracovali.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Kevin Spacey

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura