Kevin Spacey: Na české obrazovky se konečně dostane jeho House of Cards

foto ShowPix
Kevin Spacey: Na české obrazovky se konečně dostane jeho House of Cards (foto ShowPix)

Česká televize veze z televizního veletrhu v Cannes práva nejen na všechny tři již natočené, i na připravovanou, čtvrtou sérii kultovního seriálu z prostředí nejvyšších pater americké politiky House of Cards.

„Mezinárodní televizní veletrh v Cannes je největší akcí svého druhu v Evropě. Pro Českou televizi je to jedinečná příležitost, jak vybírat pro diváky nejkvalitnější projekty zahraniční produkce a zároveň prezentovat svoje pořady velmi různorodé skupině vysilatelů," říká generální ředitel České televize Petr Dvořák a dodává: „Kromě několika cenami Emmy a Zlatými glóby ověnčeného seriálu House of Cards jsme získali práva také na kultovní televizní projekty severské a britské produkce, například dánské politické drama Vláda či třetí sérii kriminálky Most."


Česká televize z Cannes přiváží i novou řadu historického cyklu V kruhu koruny či pokračování osudů zakladatele luxusního obchodního domu Pan Selfridge.
„Zkrátka nepřijdou ani milovníci filmů, pro něž jsme nakoupili více než sto třicet titulů. Od klasických, jakými jsou Absolvent, Vlasy nebo Modrý samet, až po tituly pro artového diváka, snímky Kaos, Nostalgie nebo filmy Jeana Luca Godarda," avizuje nabídku ředitel programu Milan Fridrich a doplňuje: „Pro diváky Artu se nám navíc povedlo zakoupit práva na přímý přenos velkolepého baletního gala u příležitosti zakončení letošní výstavy Expo z milánské La Scaly, který odvysíláme již 30. října."

Autor: iHOT.czPredchozí zprávy v kategorii

Všechny příspěvky v kategorii: Kevin Spacey

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura