Kateřina Hrachovcová: Do Vánoc stihla dotočit druhou řadu Přístavu

Kateřina Hrachovcová: Do Vánoc stihla dotočit druhou řadu Přístavu

Nepřehlédnutelná herecká dvojice Kaira Hrachovcová a Petr Čtvrtníček, kteří v seriálu hrají svérázné manžele Pátkovy, byla na place až do poslední minuty. Právě jejich scény se natáčely jako jedny z posledních. Pro diváky tím ale seriál ještě rozhodně nekončí. Naopak! Druhá řada Přístavu startuje na Primě už v lednu 2017.

To do toho hned vtrhne seriálový syn Petra Čtvrtníčka, kterého hraje Marek Lambora. „My se s klukem známe, já jsem byl u jeho porodu, takže se známe od píky... Dobře se s ním hrálo, on chtěl být vždycky herec, už když mu byly 3 až 4 roky," vtipkoval o Markovi Čtvrtníček. „Bylo i fajn, že jsme byli u kamerových zkoušek, takže jsme si řekli, jo, to je ono, ten je dobrej. Je to dobrej kluk, šikovnej herec, a ještě je pěknej, držíme palce," chválila Marka Kaira.

Co byl pro seriálové manžele Pátkovy nejlepší zážitek z natáčení? Oba si hned vzpomněli na scénu s koňmi. „Jak jsme jeli společně na koních, kdy jsme se brali, tak to bylo krásný," řekla Kaira. Jejich svatba se natáčela letos v březnu a dva bělouše dostali jako svatební dar.
„Společně s Petrem jsme zažívali velkou legraci, měla jsem skvělého parťáka a i vlastně kamaráda, je to skvělý herec!" složila poklonu Petrovi Kaira.


A jak budou na natáčení vzpomínat? „Jako na hezkou hereckou příležitost, dobrou práci a šťastné období, pro mnoho lidí to byla tady na Přístavu docela dlouhá část života," řekla Kaira.


Přístav má 106 dílů, natáčel se rok a půl. Poslední natáčecí den byla na place Kaira Hrachovcová s Petrem Čtvrtníčkem, právě oni měli dvanáct obrazů a nástup měli už od sedmi ráno. Před kamerou nechyběl ani Marek Lambora, Václav Jiráček a Sandra Černodrinská. Václav Jiráček začal natáčet už ráno a musel odjet hned po natočení scén, zato Sandra zůstala až do konce, aby se s Kairou, Petrem a novou posilou, Markem Lamborou, mohla rozloučit. Poslední scéna se dotočila v šest večer.


Přístav se natáčel v ateliéru v Jinonicích, kde byly postaveny veškeré vnitřky chat, hospody Přístav a pražský byt Skálových. Exteriéry - tedy hospoda a chaty zvenku a další místa - se natáčely v chatové oblasti v Lipencích.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Kateřina Hrachovcová

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura