Kateřina Cajthamlová: Jako DoktorKA rozebere lidské tělo

Kateřina Cajthamlová: Jako DoktorKA rozebere lidské tělo

Osobní příběhy pacientů, rady lékařů a zajímavosti o lidském těle představí MUDr. Kateřina Cajthamlová ve třetím pokračování oblíbené talk show DoktorKA.

Jak poznat varovné příznaky vážných nemocí a co s tím dělat? Česká televize přichází s třetí sérií divácky oblíbeného pořadu, jehož cílem je podpořit veřejné povědomí o zdraví a motivaci ke zdravému životnímu stylu. Stěžejním tématem každé epizody bude opět celospolečenský problém, který DoktorKA ve studiu řeší, a to v souvislosti s pacienty, kteří mají s danou diagnózou vlastní zkušenost.


"Pevně doufám, že budeme diváky opět uklidňovat a odstraňovat jejich obavy z preventivních vyšetření i strach z odborníků a jejich občas děsivě znějících či nesrozumitelných sdělení. Tím, že mohou na vlastní oči a uši vidět reálné pacienty a slyšet jejich příběhy i zkušenosti, se může zmírnit jejich ostych problémy včas řešit. Ten, kdo svému tělu naslouchá a zajímá se o jeho stav i změny, může v pořadu najít i informace, na které se lékaře stydí či bojí zeptat nebo inspiraci pro upevnění vlastního zdraví a zkvalitnění života." těší se na novou sérii Cajthamlová.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Kateřina Cajthamlová

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura