Karel Šíp: Jeho Všechnopárty válcuje ostatní talk show a slaví narozeniny

Karel Šíp: Jeho Všechnopárty válcuje ostatní talk show a slaví narozeniny

951 jedinečných hostů, 375 dílů, 9 let, jeden Karel Šíp. Všechnopárty má narozeniny.

Před devíti lety se začala natáčet a vysílat talk show Karla Šípa Všechnopárty v režii Viktora Polesného. Za devět let vzniklo celkem přes 16 000 minut, resp. 11 dní jedné z nejoblíbenějších talk show všech dob.
„Když se ohlédnu za těch devět let zpátky, tak se mi zdá přímo neuvěřitelné, že jsme tím prošli bez větších komplikací a že jsme například ani jeden díl takzvaně neodpískali kvůli zdravotní indispozici," bilancuje scenárista a moderátor Všechnopárty Karel Šíp a pokračuje: „Sice jsem se už párkrát na jeviště sotva dobelhal a nedávno jsem dokonce na jevišti horkým čajem tlumil propuklou chřipku, ale i to jsme dovedli do zdárného konce."
"Potkal jsem se díky Všechnopárty s mnoha úžasnými lidmi, které bych jinak určitě nepotkal. Je těžké jmenovat, je jich hodně," říká Karel Šíp a uzavírá: „Vždycky mě těší a tak trochu i překvapí, když z naší čiré improvizace vznikne veselo. I když naopak otevřeně přiznávám, že ne s každým se mi podařilo navázat ten správný kontakt, vést debatu tím správným směrem. Nikdy však vinu nepřičítám hostům, ale sobě, protože jsem tam od toho, abych rozhovor vedl tak, aby se host cítil dobře a divák se nejen bavil, ale i něco dověděl." řekl k výročí pořadu Šíp.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Karel Šíp

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura