Karel Gott: Na křtu desky Ta pravá rovnou převzal zlaté ocenění

Karel Gott: Na křtu desky Ta pravá rovnou převzal zlaté ocenění

Dvaačtyřiceti násobný slavík Karel Gott v úterý 26. června 2018 pokřtil v pražské Malostranské besedě své nové album „Ta pravá". Kmotrem se stal zpěvák Marek Ztracený, který napsal titulní skladbu. Karel Gott přímo na křtu převzal zlatou desku! Spolu s ním jí rovněž získali producenti Petr a Pavel ORM. Slavnostní křest alba moderoval Libor Bouček a mezi hosty se objevila také zpěvačka Dasha, která na novém albu s Karlem Gottem nazpívala duet „Sám Bůh ví jen".

Album vznikalo postupně pět let a repertoár je mixem popové klasiky a standardů, které chtěl Karel Gott natočit již dříve. Mezi coververzemi jsou mimo jiné skladby You'll Be In My Heart, Can't Take My Eyes Off You, When I Need You či Hot Stuff. České texty napsali Miloš Skalka, Eduard Krečmar, Zdeněk Borovec, Jaroslav Machek, Pavel Cmíral, Richard Bergman, Michael Prostějovský či písničkářka Radůza.


Na titulní píseň „Ta pravá" vznikl videoklip v nápadité režii Martina Paseckého. Prolíná vzpomínky Karla Gotta s jeho žhavou současností. Videoklip je na YouTube velmi úspěšný a momentálně se nachází v TOP 10 v kategorii Trendy, kde boduje jako první hudební video mezi příspěvky významných youtuberů s mnoha fanoušky.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Karel Gott

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura