Kamila Nývltová: Našla si nový kluky

Kamila Nývltová: Našla si nový kluky

Opravdu nevšední dárek ke svým 21. narozeninám, které oslaví 28. června 2010, si nadělila zpěvačka Kamila Nývltová. Pořídila si vlastní kapelu. Konkurz se uskutečnil 18. června 2010 v pražském obchodě MUSIC CITY. Kamila hledala hráče na trubku, saxofon, kytaru, baskytaru, klávesy a bicí. Konkurz byl vyhlášen na počátku dubna 2010 a přihlásilo se do něj na 50 muzikantů.
Muzikanty vybírali: skladatel a dirigent Ota Balage, manažerka a maminka Kamily - Iveta Nývltová, kapelník skupiny GENY a tatínek Kamily - Leoš Nývlt, producent a porotce 1. řady SuperStar Milan Herman, kytarista skupiny GENY Ivan Franěk, tanečník (ex UNO) a DJ Václav Höfler a samozřejmě Kamila Nývltová.
A kterých šest muzikantů se může těšit na spolupráci s Kamilou? Za klávesami uvidíme 23letého absolventa JAMU Radka Huba, na kytaru bude hrát 22letý Jakub Sedlák, saxofonu se ujme 21letý Ondřej Klímek, baskytara bude v rukách 23letého Lukáše Čunty, za bicí se posadí 23letý Oldřich Ševců a na trubku zahraje 21letý Petr Beránek. Všech pět posledně jmenovaných navštěvuje Ježkovu konzervatoř, kde mimochodem studuje i Kamila, ta tedy obor muzikálové herectví.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Kamila Nývltová

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura