Johnny Depp: Jeden z nejbohatších herců je na pokraji krachu

foto ShowPix
Johnny Depp: Jeden z nejbohatších herců je na pokraji krachu (foto ShowPix)

Johnny Depp byl přinejmenší díky Pirátům z Karibiku počítán mezi nejbohatší herce, ve skutečnosti je ale na pokraji finančního krachu. Není se tedy už teď co divit, že Amber Heard si z rozvodu s ním odnesla jen 7 miliónů dolarů.

Depp se teď snaží soudit svou bývalou manažerskou firmu o 25 miliónů dolarů s tím, že nesprávně řídila jeho finance. Ta ale tvrdí, že Depp rozhazoval peníze tak mocně, že si za stav svých financí může sám.

Tak jen tak namátkou. 75 miliónů dolarů za domy, které vlastní po celém světě, včetně soustavy ostrovů na Bahamách. 18 miliónů dolarů za luxusní jachtu, 4 milióny dolarů za neúspěšnou gramofonovou firmu. Nebo 30 tisíc dolarů měsíčně za vypité víno, 200 tisíc dolarů měsíčně za soukromé letadlo, 150 tisíc měsíčně za nepřetržitou přítomnost ochranky a v neposlední řadě 300 tisíc dolarů měsícně za platy 40 zaměstnanců.

Žalovaná společnost TGM, na které se chce Depp teď alespoň trochu zahojit, na herce podala protižalobu a tvrdí, že Depp jí dluží přes 4 milióny dolarů na nezaplacených výdajích. Herci tak nezbývá, než doufat, že se brzy začnou točit další Piráti. V posledních letech se mu totiž nedaří ani na stříbném plátně. Vlastně od té doby, co kvůli Amber Heard z domu vyhnal svou životní partnerku Vanessu Paradis.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Johnny Depp

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura