Jitka Nováčková: Šaty jako Jennifer Lopez už neoblékne

Jitka Nováčková: Šaty jako Jennifer Lopez už neoblékne

Je přesně týden do slavnostního Galavečera, kde se divákům představí všech čtrnáct finalistek, které budou bojovat o korunku královny krásy. Jednou z nejočekávanějších disciplín bude přehlídka večerních šatů. Každý rok se finalistky představují v modelech renomovaných módních domů. Nikdy se jméno návrháře neopakovalo. Velkou zásluhu na tom má pražský butique Obsession, který představuje značku Temperley London.Co myslíte, že mají společného Vévodkyně z Cambridge Kate Middleton, Demi Moore, Jennifer Lopez, Heidi Klum, Reese Witherspoon, Emma Watson, Beyoncé, Rihanna a finalistky České Miss 2012? Všechny si oblíbily britskou značku TEMPERLEY LONDON.
 „Jsem spíše sportovní typ a preferuji v oblékání jednoduchost a eleganci, proto jsem nadšená, že se budu moci předvést divákům v těchto minimalistických a zatraceně sexy šatech z šedomodrého hedvábí zdobeného na předním díle jednoduchou ozdobou. Cítím se v nich naprosto přirozeně a skvěle," svěřila se jedna z finalistek Tereza Fajksová.
Současná královna krásy Jitka Nováčková, jejíž kralování ovšem o víkendu skončí, už má smůlu. Šaty, které nosí světové celebrity si už nevyzkouší.

Autor: iHOT.cz



Všechny příspěvky v kategorii: Jitka Nováčková

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura