Jitka Asterová se šedesátky nebojí: Dělá stojky na hlavě a pije pepř

Jitka Asterová se šedesátky nebojí: Dělá stojky na hlavě a pije pepř

Herečka a moderátorka Jitka Asterová hýří energií. Na to, že ji tento rok čekají šedesátiny, rozhodně nevypadá, a na rozdíl od mnoha kolegyň se rozhodla svůj věk brát s nadhledem sobě vlastním: „já si myslím, že vypadám mladší, tak na 58 a ne na 59,".

Ostatně ani životní styl herečky není zcela obvyklý a vyžaduje jistě pevnou vůli, kterou by jí ledaskdo mohl závidět. „Jím třikrát denně podle metabolic balance, z jídelníčku jsem úplně vyřadila pšenici, laktózu a teď i maso. Cvičím jógu i několikrát za den, to mě teď baví hodně, a když cítím, že potřebuju tělo i hlavu trochu resetovat, tak se pustím do osvědčeného detoxu neera." Tento nápoj z kajenského pepře, citrusů a speciálního sirupu prý používá i Beyoncé. „Jediná věc, kterou moc nezvládám, je dodržovat pitný režim, myslím tedy vodu, ne víno," přiznává herečka se smíchem.


„No, je mi jasné, že jsem teď objevila něco, co ještě nikdo neřekl," dodává sebeironicky „ale opravdu věřím, že když člověk myslí pozitivně a poslouchá svoje tělo, podepíše se to i na vzhledu."


Foto: Klinika krásy Anděl

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Jitka Asterová

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura