MIG 21: Víte, co je mobiloklip? Podívejte se

MIG 21: Víte, co je mobiloklip? Podívejte se

Kapela MIG 21 pro letošní rok zvolila odlišný časový model tradičního turné. Tour odstartuje jako vždy na podzim 2017 a tentokrát bude pokračovat i na jaře 2018. A proto kapela přináší svým příznivcům nyní alespoň video k jedné ze svých nejúspěšnějších písniček Diskobůh.

Video nevznikalo klasickým způsobem natáčení, ale jako „mobilní klip" za aktivní účasti příznivců kapely MIG 21.
"Tak jako národ postavil sobě divadlo, natočili jste sobě video!" chválí kapela ty, kteří neodolali její nabídce: "Natočte si svůj mobiloklip" a poslali svá videa k písni Diskobůh. Nadšenci zaslali kapele stovky videí s vlastní představou, kde všude se dá zažít diskotéka a zazpívat písnička Diskobůh. Více než rok se scházely nápady a obrazy diskotéky nejen z naší země, ale doslova i naší zeměkoule, fanoušci točili klipy na zemi, ve vzduchu i ve vodě, ty nejvzdálenější přišly až z jižní Ameriky nebo Kanady. Na stůl člena kapely a mistra střihu Pavla Hrdličky se po prvním, užším výběru dostalo 105 videí, těch nejemotivnějších, nejveselejších a nejbláznivějších, z nichž byla sestavena konečná podoba originálního videa. Jedním z nejaktivnějších tvůrců mobilního klipu byl cestovatel na motorce Maylo Motoška, který s písněmi MIGu 21 cestoval na motorce přes Persii až do Himalájí a záběry z jeho cest se ve videu také objevují. A svými pokusy přispěli samozřejmě i členové kapely.


„Naposílali jste prostě velkolepý gejzír tváří, těl, tance, sportovních i vokálních výkonů, kterými jste ozdobili tuto skromnou píseň. A za to vám dík! Haleluja, halelujaá!" vzkazuje kapela MIG 21 svým příznivcům.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Jiří Macháček

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura