Jan Kraus: Co chystá Kraus na Slavíky?

Jan Kraus: Co chystá Kraus na Slavíky?

Jan Kraus, byť tvář konkurenční televize, bude moderátorem letošního předávání Slavíků.
Předáni budou zlatí, stříbrní a bronzoví slavíci v kategoriích Zpěvák, Zpěvačka a Hudební skupina, cena Absolutní slavík a uděleny budou také vedlejší ceny v kategoriích Skokan roku a Objev roku a podruhé také ceny pro nové talentované interprety v kategorii Mattoni Hvězda internetu. Ta se od letošního ročníku ještě více zaměří na vyhledávání nových talentovaných interpretů, kteří nejsou dosud známí z televizních obrazovek a rádií, avšak mají již řadu fanoušků na sociálních sítích, fenoménu posledních let. Pro Mattoni Hvězdu internetu je připravena finanční odměna 100.000 Kč. Hlasující budou hrát o zájezd na evropský hudební festival a další věcné ceny.
Vyhlášena bude také kategorie Slavíci bez hranic o nejpopulárnějšího slovenského interpreta v České republice. Exkluzivní rozhlasový partner Rádio Impuls i letos připravilo soutěž o neoblíbenější českou píseň svých posluchačů a vyhlášen bude též MTV videoklip roku.
Mattoni společně s Achimem Šiplem - mistrem světa v míchání nealkoholických nápojů, připravila i letos originální koktejl inspirovaný anketou Český Slavík Mattoni. Koktejl Mattoni Star Jam je zajímavý tím, že spojuje netradiční ingredience jako je šípkový džem s perlivou minerální vodu Mattoni, která zvýrazní chuťový zážitek z koktejlu.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Jan Kraus

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura