Show Jana Krause: Erotická show se dvěma playmate

Show Jana Krause: Erotická show se dvěma playmate

Do dalšího dílu Show Jana Krause přijaly pozvání modelka Dominika Mesarošová, slovenská modelka a playmate Andrea Járová a břišní tanečnice Anna Mrázová Mesarošová - Atiya.

Moderátor přivítal prvního hosta - Dominiku Mesarošovou. „Vy jste kromě jiného také playmate, co to vůbec znamená?" „To znamená, že jsem nafotila titulní stránku do pánského časopisu, konkrétně do Playboye," vysvětlila Dominika. „Ale raději chodím na módní přehlídky než fotím," doplnila. Prohlédli si fotky z Dominičina kalendáře 2013, který se tematicky dotýká světových metropolí. „Rok jsme dělali celý kalendář. Byla to taková týmová práce a hlavně je to pro charitu," dodala. „Taky jsem o vás našel na internetu: Už má pětky! To jde asi o prsa, ne?" vyptával se moderátor. „Pane Krausi, to je staré téma," komentovala to Dominika. Moderátor probral s Dominikou, co všechno si ještě „nechala dělat". Dominika sice jakýkoli zásah plastické chirurgie popírala, ale moderátor se nedal zmást: „Ještě trochu pusinku, ne?" odhadl správně. Zajímalo ho také, jestli její velikost prsou není problém v partnerském soužití. „Třeba že partner kolem vás nesmí chodit s ostrými předměty?" nadhodil. Povídali si o tom, co má Dominika v plánu do budoucna. „Někdy bych asi chtěla podnikat, ale dokud mě chtějí lidi vidět, tak se budu věnovat tomu, co dosud dělám," vysvětlila. Prozradila, že momentálně je nezadaná a její partner by rozhodně neměl být sportovec.


„Andrea Járová je slovenská playmate," představil Jan Kraus svého dalšího hosta. Pustili divákům ukázku, jak Andrea ve slovenské televizi moderuje „Sexy šport". „Já jsem ani moc nevnímal, co jste říkala," přiznal Jan Kraus, když viděl video, na němž Andrea oznamovala sportovní výsledky a přitom se svlékala. „Pro mě pak nebyl problém číst ze čtecího zařízení zprávy, ale problém pro mě bylo se u toho svlékat tak, aby to mělo nějaký nápad a pointu. Jednou jsem byla jako venkovská dívka, jednou jako Sněhurka," vysvětlila Andrea. „Nyní plánuji odjet do Spojených států, jen tak na blind, abych něco vyzkoušela, mám ráda adrenalin," prozradila. Moderátora zajímalo, co říká Andreina rodina na její aktivity. „Upozornila jsem je, když jsem nafotila fotky do Playboye, že by mě mohli vidět na stánku," vysvětlila. „Maminka se s tím ztotožnila, sousedky mají někdy problém, ale nejbližší okolí to nějak vstřebalo," řekla Andrea. Na závěr moderátor Andreu požádal, zda by na základě svých zkušeností s moderováním Sexy zpráv mohla do kamery ohlásit, že diváci právě sledují Show Jana Krause. A bude to jak jinak než sexy!


Nakonec moderátor představil orientální tanečnici Annu Mrázovou alias Atiyu, která byla Janu Krausovi více než rovnocenným partnerem v mluveném slově. Anna je specialistka na břišní tance. „To jste krásně nazval. Ale břichem nikdo „netančí, to je jen marketinkový tah. To by se správně muselo říct sólová tanečnice předního Východu, a to by neznělo tak dobře," vysvětlila Anna. „Myslíte, že byste to mohla ukázat?" vyzval ji moderátor. „To záleží na tom, jak budete hodnej," uzemnila moderátora Anna. Vytáhla ze svého koše hada a prozradila, že had je jí poměrově malý: „Buď bych potřebovala menší prsa, nebo většího hada. Pohlaďte si ho, jmenuje se Trubka a je na dotek jako boty od Armaniho," vysvětlila tanečnice. Ukázala, co všechno má ve svém košíku. „Pomůcky pro vás," prozradila. Bez varování podala Trubku panu Krausovi se slovy: „Podržte ho." Vysvětlila moderátorovi, že určité pomůcky přinesla pro něj, aby si s ní vyzkoušel orientální tanec. „Nejdříve mi ukažte, jaký žánr tančíte, a pak si možná rycneme," odpověděl moderátor. Když Anna ukázala, jaký druh tance tančí, tak se moderátor uvolil, že si s ní také zatančí. Pověsila mu na boky šátek s cingrlátky, oblékla mu podprsenku a na hlavu panu Krausovi dala černou paruku a vysvětlila princip tance. „Boky, prsa, hlava, ramena a poprosím diváky, aby se roztleskali," vyzvala Anna publikum a předvedla s panem Krausem úchvatné orientální taneční vystoupení.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Jan Kraus

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura