Jakub Prachař: V porotě Československo má talent se bude ze začátku objevovat hned dvakrát týdně

Jakub Prachař: V porotě Československo má talent se bude ze začátku objevovat hned dvakrát týdně

Sezóna reality show vypukla. Zatímco Superstar už jede, Talent zahájí ve čtvrtek a to nebude zdaleka všechno. Ve snaze získat sledovanost pojede Talent dokonce dvakrát týdně, čímž divákům poleze na nervy mnohem rychleji.

Pátá řada nejúspěšnější talentové show se začíná vysílat 3. září. První tři týdny ji budou moct diváci vídat dvakrát týdně, ve čtvrtek a v sobotu, později už jen o sobotních večerech. Do poroty zasedne tradiční kat Jaro Slávik, zpěvačka Lucie Bílá a nově také moderátor minulých řad ČSMT Jakub Prachař. Letošní novinkou je čtvrtý porotce, kterým bude slovenská herečka Diana Mórová.

Diváci se mohou rovněž těšit na novou moderátorskou dvojici Junior a Marcel - Milana Juniora Zimnýkovala a Marcela Forgáča. „Ne každý den člověk dostane takovou nabídku, takže z toho mám velkou radost. ČSMT je největší show v rámci toho, co existuje na trhu, a nejúspěšnější v rámci formátů ve světě," řekl Zimnýkoval.


Na stůl porotců nově přibude zlatý bzučák, který smí porotce využít pouze jednou. Oproti červenému bzučáku, který vystoupení soutěžících zastaví, má ten zlatý úplně opačný význam. Po stisknutí zlatého bzučáku porotce soutěžícího posouvá rovnou do živých přenosů.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Jakub Prachař

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura