Iveta Lutovská: Dostala se do televize. Bude hlásit zprávy

Iveta Lutovská: Dostala se do televize. Bude hlásit zprávy

Misska a modelka Iveta Lutovská mění profesi. Od příštího čtvrtka bude ve Snídani s Novou hlásit ranní zprávy pod jménem Iveta Vítová, které po svatbě s majitelem kasín Jaroslavem Vítem.
Lutovská, která titul Česká Miss vyhrála v roce 2009, kdy ještě chodila s neznámým mladíkem z Jižních Čech, má televizní ambice již delší dobu.
Už na jaře totiž podstoupila konkurz na moderátorku VIP zpráv na konkurenční Primě, tam ale neuspěla. Ostatně je jí už devětadvacet a její kariéra modelky nebude trvat věčně, i když do práce kvůli penězům asi spěchat zrovna nemusí.
Lutovská na Nově podstoupila náročnou přípravu a doufá, že se bude divákům líbit. „Pro mě je moderování zpráv úplně novou zkušeností. Jako absolventka masové a mediální komunikace mám k televizi blízko a práce v té nejsledovanější je určitě mým splněným snem. Doufám, že se v nové roli budu líbit i divákům," dodává Iveta.
Lutovská není ostatně první ani poslední modelkou, která se snaží získat práci v televizi. Na obrazovkách různých stanic se už objevují například Agáta Hanychová, Nikol Moravcová a v neposlední řadě dokonce i Daniela Peštová, která bude moderovat kuchařskou show.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Iveta Lutovská

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura