Iveta Bartošová: Na Vánoce jí vyjde nová deska. Konečně něco vydělá

Iveta Bartošová: Na Vánoce jí vyjde nová deska. Konečně něco vydělá

Ostře sledovaná zpěvačka konečně natočila nové písně. Mnozí už v něco takového nevěřili. Utopií se zdál i plán TV Pětka odstartovat zároveň se zahájením svého vysílání seriál ze života této kontroverzní zpěvačky. Nakonec se neuvěřitelné stalo skutečností a Iveta Bartošová se od října objevuje několikrát do týdne na televizních obrazovkách, i když to tedy stojí za to a problémy jsou s Bartošovou veliké.
Diváci se tedy mohli stát svědky Ivetina hlasového cvičení, seznamování s novými písněmi, jejich nacvičování a ve finále i natáčení ve studiu.
Novinky se jmenují Noc je království a Není cesty zpátky a jejich autory jsou muži, kteří pro Ivetu napsali i vůbec první singl v její umělecké kariéře (To mě nenapadá, 1984) - Pavel Vaculík (složil mj. i duetový megahit Knoflíky lásky) a Vladimír Kočandrle (mj. textař Svobodových Tří oříšků).
Obě skladby vycházejí nyní u příležitosti pěveckého vzkříšení Ivety Bartošové spolu s největšími hity i delší dobu odpočívajícími písněmi na výběrovém albu. Samozřejmě na něm nechybí slavné duety s Petrem Sepéšim Knoflíky lásky a Červenám, její snad nejžádanější píseň Tři oříšky, i předešlé comebackové hity Heja, heja a Nebe plné červánků.
Výběrové album pojmenované podle jedné z novinek Noc je království vyjde už 7. 12.
Studiové novinky Noc je království a Není cesty zpátky by zpěvačka měla poprvé živě představit ve společnosti svých nejslavnějších hitů za doprovodu Big Bandu Felixe Slováčka na svém prosincovém koncertě v Lucerně, který plánuje odvysílat TV Pětka, pokud ovšem bude co vysílat...

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Iveta Bartošová

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura