Iva Kubelková: Femme Fatale v černém

Iva Kubelková: Femme Fatale v černém

Modelka a moderátorka Iva Kubelková snad mládne, jak ukázala, když se celá v černém objevila v luxusní kabelkárně. Přesto Kubelková trvá na tom, že tělo ani obličej nevylepšuje pomocí kouzel estetické medicíny. Sportuje prý jen rekreačně a i když letos oslavila čtyřicítku, má tělo jako proutek.

Iva Kubelková, která je již nějakou dobu ambasadorkou značky Bree si nenechala ujít event v pražském obchodním domě Kotva i přes svoji velkou vytíženost. Zrovna pracuje na svém první autorském cd, které plánuje vydat na jaře.

Společně s herečkou Jitkou Schneiderovou a hostem nejváženějším, panem Axelem Breem, majitelem této rodinné firmy, slavnostně nakrojili dort jak jinak než ve tvaru kabelky. Značka Bree je rodinou německou firmou s více než 45letou tradicí a naše celebrity si ji stihly zamilovat.


Nechyběly módní ikony Veronika Hejlíková a Františka Čížková, herečka Veronika Arichteva dorazila v tandemu s Martinou Pártlovou. Moderování se netradičně ujala Ester Geislerová, o které v poslední době slýcháme více a více. Ester je renesanční ženou, hraje, moderuje a dokonce i sama navrhuje kabelky! Nyní se připravuje na velké role a výrazně pracuje na své postavě.


Otvíračku nevynechala ani Veronika Kopřivová, byla to poslední akce, kterou stihla před odletem za svým milým Jaromírem Jágrem do Kanady. "Já svoji oblíbenou kabelku Bree tahám všude, je to v podstatě moje přenosná kancelář," smála se Veronika.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Iva Kubelková

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura