Iva Frühlingová: Pásek od Vuittona a počmárané sako

Iva Frühlingová
Iva Frühlingová: Pásek od Vuittona a počmárané sako (Iva Frühlingová)

Iva Frühlingová sice se svým návratem do Paříže plánovala obnovenou kariéru modelky a také novou desku ve francouzštině, místo toho je v Praze čím dál častěji a zatím vydala jen knihu se svými zážitky  ze showbyznysu.
A nepohrdla ani kšeftem, ve kterém se stala porotkyní v soutěži o nejkrásnější fotoknihu. A právě na zahájení třetího ročníku soutěže o nejlepší CEWE fotoknihu Frühlingová dorazila v bílých džínách, které zdobil luxusní pásek Louis Vuitton. A že Iva, která by se ovšem nejraději vrátila ke svému gotickému image, sleduje trendy, potvrdila svým bílým sakem s potiskem propiskových čmáranců.
Zdá má sama modelka a zpěvačka nějakou svou soukromou fotoknihu, jsme se nedozvěděli, posedlá focením je ale jiná kráska Klára Doležalová. „Vždycky mne nesmírně bavilo fotit a s narozením mých dvou dcer dostal tento můj koníček zcela nový rozměr. Monitorovat proměny dětí spojené s jejich růstem je doslova vášeň. Protože jsme s manželem procestovali kus světa, máme mnoho a mnoho fotek z různých exotických míst. Naši přátelé pak nejvíce obdivují "sběrné" snímky, které pokrývají celou jednu obrovskou zeď nad naším schodištěm v domě odshora až dolů. V poslední době jsem přišla na chuť fotoplátnům. Máme jedno obrovské ze svatby a přesně na výročí 10 let od svatby jsme se pod ním vyfotili i s dětmi. Vznikla krásná fotka, pod kterou se opět plánujeme za 10 let od toho okamžiku vyfotit." Na otázku, zda Klára vytvořila již nějakou fotoknihu nám odpověděla: „Na fotoknihu se teprve chystám. Na probírání těch mraků digitálních dat si stále neumím najít čas," smála se Klára Doležalová.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Iva Frühlingová

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura