Helena Vondráčková: Gottovi půjčila hausbót

Helena Vondráčková: Gottovi půjčila hausbót

Zpěvačka Helena Vondráčková zažila na svém hausbótu na Slapech velmi vzácnou návštěvu. Zpěvák Karel Gott ji přijel osobně pogratulovat k letošnímu jubileu, které oslavila v červnu.

Společně se zpěvákem dorazila do Hřiměždic také herečka a zpěvaččina velká kamarádka Jiřina Bohdalová. Ona i Karel Gott se totiž nemohli na přelomu června a července zúčastnit oslavy Heleny Vondráčkové v Řitce. „Oba tehdy byli na cestách a přáli mi k narozeninám po telefonu. Tak jsem jim nabídla, že za námi mohou v létě přijet na hausbót," prozradila. „Od Karla Gotta jsem dostala k narozeninám krásný náramek od Swarovskiho, od Jiřinky pak vynikající paštičky," dodala zpěvačka.


Všechny hosty, mezi kterými byla i zpěvačka Jitka Zelenková, pak Helena pozvala na svoji loď, na které se projeli po Slapské přehradě. „Grilovali jsme, koupali jsme se, byl to bezvadný den. Jeden z nejkrásnějších v letošním létě," řekla Helena. „Byla to plavba, na kterou se nezapomíná," podotkl Gott, kterému zpěvačka dokonce na chvíli půjčila kormidlo.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Helena Vondráčková

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura