Helena Vondráčková: Podívejte se, jak dostala na zadek

Helena Vondráčková: Podívejte se, jak dostala na zadek

Po narozeninové megashow v Brně strávila Helena Vondráčková velikonoční svátky doma v Řitce u Prahy. Upekla několik mazanců a pro koledníky namalovala 60 vajec. Manžel ji pak rozesmál tím, když místo kopřiv na nádivku omylem natrhal hluchavky.

„Velikonoce mám moc ráda. Chystala jsem se na ně od pátku, co jsem přijela z Brna. Namalovala jsem 60 vajec a napekla mazance. Ty tak voněly po celém domě... V pondělí pak od rána chodili koledníci. Pro děti jsem měla vajíčka, pro starší něco tekutého do žaludku," prozradila Helena. „Za chvíli jsem ale vše rozdala, protože dorazily davy lidí. A že jsem dostala pořádně na zadek ani - snad říkat nemusím," dodala zpěvačka.


Po poledni ji pak velmi rozesmál její manžel Martin. „Jel ze Slap a tak jsem ho požádala, aby natrhal kopřivy na nádivku. A víte, co dovezl? Hluchavky! Je to prostě pražské dítě," bavila se Helena.


Tu v nejbližších dnech čeká několik mediálních vystoupení. Mimo jiné živě zazpívá své nové písně ve vysílání rádia Frekvence 1. Přímo na den svého jubilea, tedy na sobotu 24. června, pak připravuje koncert na hradě Karlštejně. Společně s Helenou tam vystoupí např. Jitka Zelenková nebo Olga Matušková.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Helena Vondráčková

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura