Hana Vagnerová umí snad všechno: Na trampolíně válí jako akrobatka

Hana Vagnerová umí snad všechno: Na trampolíně válí jako akrobatka

Romantická komedie Miluji tě modře, která bude mít premiéru v kinech na konci ledna, se částečně odehrává v moderním cirkuse. Nebylo tedy divu, že se filmaři nastěhovali do La Putyky.

Herečka Hana Vagnerová si natáčení v La Putyce užívala. Není to tak dávno, co se souborem vystupovala, a její doménou byla trampolína. Filmaři ale potřebovali jen krátké číslo, a protože Rosťa Novák, principál souboru, dbá na přípravu, secvičil číslo s lidmi, kteří aktivně vystupují v jeho představeních. Hanka se nabídla, že udělá několik cviků a třeba se hodí do konečného sestřihu.


„Hrozně mě to baví a vlastně to byla i jedna z věcí, kvůli které jsem si přála do toho filmu jít. První věc byla kvůli režisérovi Milošovi Šmídmajerovi , protože ho mám hrozně ráda a chtěla jsem se s ním setkat. Druhá věc byla, že si skočím na trampolíně, a dost jsem na tom trvala - já tam musím mít aspoň jedno salto. Aby trampolína líp vypadala na kameře, neměla ty dva jistící stoly na krajích, na který já většinou padám, málem jsem omdlela strachy, ale dala jsem to, je to tam.", směje se Vágnerová.
 

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Hana Vágnerová

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura