Svobodová se Štoudkovou: Ukázaly těla

Svobodová se Štoudkovou: Ukázaly těla

Je to je pár dní, co bývalá přítelkyně Leoše Mareše ukázala svoje tělo pod totálně průsvitnými šaty, které si oblékla na Prague Fashion Week. Tehdy její intimní partie zakrývalo samozřejmě spodní prádlo.
Tentokrát šla Svobodová ale ještě o kousek dál. Na otevření estetického centra Forever Young šly Svobodová se Štoudkovou donaha.
Jediné, co je zdobilo, byl úchvatný bodypainting z rukou jednoho z největších specialistů na malování těla Davida Šestáka. Obě krásky se staly exkluzivními kmotrami nového estetického centra Forever Young v prostorách Pure fitness v Galerii Harfa. Hanka a Míša měly zpočátku velkou trému. "Trošku jsme se nejdřív proklínala, že jsem na to kývla. Připadala jsem si hrozně nahá a přemýšlela jsem, jak zmizím, aby si toho nikdo nevšiml," prozradila s úsměvem Hana Svobodová. "Ale pak to ze mě spadlo. Nebyla jsem oblečená do oblečení, ale do barev a vlastně nic vidět nebylo. To si někdy na přehlídkách prádla připadám vlastně nahá víc," dodala. Více nervózní byla nakonec Míša.
Všechno ale bylo nakonec perfektní a stále hubenější modelka Eliška Bučková nebo moderátorka Michaela Ochotská mohly Svobodové se Štoudkovou jejich těla docela závidět.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Hana Svobodová

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura