Marešova ex Svobodová: Co má, co Faltýnová ne?

Hanka Svobodová
Marešova ex Svobodová: Co má, co Faltýnová ne? (Hanka Svobodová)

Moderátor Leoš Mareš se sice oženil  s produkční, pak už jeho život ale naplnily samé modelky. Nejdříve Gábina Dvořáková, pak Hanka Svobodová, chvilku i světová topmodelka Michaela Kociánová a nyní Petra Faltýnová.
Stárnoucí Faltýnová se už na přehlídkových molech moc neohřeje, a tak hledá, co by mohla v budoucnu dělat. A moderování je, zdá se,  pro řadu modelek velký sen. Moderují už třeba Iveta Lutovská, Martina Gavriely, Eva Decastelo, Iva Kubelková, i Daniela Peštová a dokonce i Nikol Moravcová.
Jenomže Faltýnová jejich řady zřejmě nerozšíří. Na Nově jí totiž odmítli a vypadá to, že Marešova současná láska má s moderováním smůlu.
To Hanka Svobodová si může říct opak. Pomalu se totiž dostává do podvědomí jako moderátorka, a i když to chvíli vypadalo, že bude muset brát snad každý módní kšeft, od mikrofonu Fashion TV, pro kterou v současné době pracuje, to na obrazovky dalších televizí už tak daleko není.
Svobodová tak byla nedílnou součástí právě skončeného Prague Fashion Weekendu, kde každý den s televizí natáčela. A po všechny dny si udržela elegantní look. Třeba jako Iva Kubelková, která dorazila o víkendu se svým přítelem, a jež má kromě moderátorské také úspěšnou hereckou kariéru.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Hana Svobodová

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura