Hana Mašlíková: Prasklé implantáty vyměnila ze menší

Hana Mašlíková: Prasklé implantáty vyměnila ze menší

Půvabná Hana Mašlíková Reinders má zdravého syna, perfektního manžela a v kariéře se jí daří. Jedna věc ji ovšem trápila, a proto musela na výměnu prsních implantátů a změnu velikost prsů.

"Není žádným tajemstvím, že jsem si před lety nechala zvětšit poprsí. Výměna byla nutná, protože se na sonu zjistilo, že jsou implantáty naprasklé a začínají měnit tvar. Bylo to tedy hlavně ze zdravotního hlediska" Moderátorka své poprsí tentokrát nezvětšovala, jak by se možná mohlo očekávat, ale zvolila menší velikost. Zajímalo nás, zda její manžel, profesionální bojovník André Reinders, nebude zklamaný. Nicméně jako správnému gentlemanovi mu jde hlavně o zdraví své ženy. "Implantáty se musí vyměnit a při té příležitosti tedy zvolíme menší velikost. Mému manželovi jde v první řadě o mé zdraví. Nebral si mě a není se mnou kvůli velikosti ňader."


Sympatická kráska má kromě práce moderátorky i další povinnosti. Jak zvládá skloubit maminkovské povinnosti, péči o pejsky, cvičení a k tomu se věnovat manželovi? "Je to náročnější, to zná každá mamina, ale dá se to samozřejmě zvládnout. Mám jen jedno dítě a moc hodné dítě, takže si nemám na co stěžovat. Navíc mám skvělé rodiče, kteří nám malého případně pohlídají a i manžel je skvělým otcem a pomáhá." Zdá se, že Hanka má svůj život pod kontrolou a je šťastná. Po tomto operačním zásahu však jistě bude potřebovat i další pomocnou ruku. "Po operaci budu s Andreaskem u rodičů, takže budu neustále s malým, ale zároveň mi maminka s péčí pomůže."

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Hana Mašlíková

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura