Hana Mašlíková: Po porodu bude chvátat do práce

Hana Mašlíková: Po porodu bude chvátat do práce

Těhotná moderátorka a v současnosti i muzikálová hvězda, která září v muzikálu Rocky Hanka Mašlíková je sice už v pokročilém stádiu těhotenství, je ale stále aktivní a nezastaví ji ani porod prvního dítěte. Hanka se stará o zvířátka a návrat do práce po kraťoučké mateřské dovolené plánuje opravdu rychle.


Hanka aktivně pomáhá týraným pejskům a bere si je do dočasné péče k sobě domů. „Já to beru tak, že dávám zpátky to, co je mi dáváno. Kdybych mohla, pomáhala bych všem zvířatům, ale třeba k nosorožci to do Afriky mám moc daleko. Množíren na pejsky je u nás hodně a nikdo proti tomu nic nedělá. To mě trápí. Je to takový boj s větrnými mlýny."
Moderátorka se také zmínila, že je sama zvědavá, jak bude jejich vlastní pejsek reagovat na nového člena rodiny. „Kdyby projevoval nějakou agresivitu, tak by se to muselo řešit, ale věřím, že ne. Budeme opatrní rodiče, protože chyby už nevrátíš.

Ačkoliv se Hanka chce věnovat své rodině na 100%, už teď všem vzkazuje, že Rockyho kvůli miminku neopustí a do práce se vrátí dřív, než by to někdo čekal. Vysvětlovala, že má nárazovou práci a že tedy nemá důvod do ní nechodit. Údajně by nebyla bez ní šťastná...
Muzikál Rocky! je pro ni prvním muzikálem v kariéře. Je sama velmi potěšena, jak slyší od veřejnosti samou chválu a tak se těší, že si zahraje i v podzimních termínech.Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Hana Mašlíková

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura