Gabriela Gunčíková: Takhle tancovala v Opeře

Gabriela Gunčíková
Gabriela Gunčíková: Takhle tancovala v Opeře (Gabriela Gunčíková)

Finalistka Superstar Gabriela Gunčíková se dostala mezi prominenty. Tedy alespoň na jeden večer. Přestože nepředvedla elegantní róbu jako tradičně Andrea Verešová, ani si na Ples v Opeře necitlivě neoblékla toaletu s tygřím potiskem, jako Gábina Partyšová, nebo dokonce nepředváděla mírně pubertální čísla jako Simona Krainová s Romanou Jákl Vítovou, na parketu k přehlédnutí nebyla. I ona si totiž dopřála decentní prominentní taneček a zařadila se mezi VIP, které celý večer neprosedělí ve svých lóžích.
Na parketu byla kromě Gunčíkové k vidění i Michaela Ochotská, která se poprvé dobrovolně ukázala se svým přítelem, nebo také modelka Jitka Válková, kterou samozřejmě vyvedl její přítel Mirek Cipra.
Největší rodeo při tanci ale předvedla Romana Jákla Vítová, která se mírně rozjela v lóži se Simonou Krainovou a na parketu pak řádila tak, až si musela jistit svoje šaty.
Na parketu se pochopitelně objevily i obě hlavní dámy večera, tedy zahraniční "hvězda" Kiera Chaplin a Tereza Maxová, jejich tanec ale příliš nadšení nevykazoval.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Gabriela Gunčíková

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura