Gabriela Gunčíková: Michal David jí tleskal ve stoje

Gabriela Gunčíková
Gabriela Gunčíková: Michal David jí tleskal ve stoje (Gabriela Gunčíková)

Potlesku ve stoje od Michala Davida se dočkala finalistka Československé Superstar Gabriela Gunčíková. V pátek si totiž odbyla premiéru limitovaných představení muzikálu Kleopatra v pražském divadle Broadway.
Gunčíková celý týden finišovala se zkouškami a ve středu měla generálku představení. V Praze byla rozhodně v jednom kole, protože ještě zpívala v Hard Rock Cafe během párty Levis Night, kde ji na pódiu přepadl naháč. To ale rockerku nijak zásadně nerozhodilo, spíš pobavilo.
Premiéru v muzikálu si Gunčíková užila se vším všudy. Představení totiž zpívala jak s frontmanem skupiny Kabát Pepou Vojtkem, tak s dalším muzikálovým matadorem Mariánem Vojtkem. A v hledišti nechyběl Michal David, ani režisér Filip Renč a oba jí tleskali ve stoje a po představení také náležitě gratulovali. I když Michal David rozhodně nějaká slabší místečka na Gunčíkové výkonu našel, byl spokojený.
Gunčíková, která je nyní středem pozornosti, by si jen měla začít dávat pozor na drobnosti, které tvoří celek. Jen v rozmezí dvou dní se totiž objevila ve stejném tričku a do Hard Rock Café přišla bez make-upu, který si nechala udělat až na místě před veřejností.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Gabriela Gunčíková

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura