Filip Kratochvíl: Celý měsíc strávil v Portugalsku

Filip Kratochvíl: Celý měsíc strávil v Portugalsku

Syn Lucie Bílé Filip Kratochvíl si pořádně užívá prázdniny. Červenec totiž strávil v Portugalsku a v srpnu hodlá vyrazit na fesťáky. "Chystám se vyzkoušet kouzlo své občanky. Vyberu si nějaké festivaly a pořádně si to užiju."
Filip si taky hlídá svůj účes, i když není zrovna jisté, že tenhle mu sluší. "Zvažoval jsem, že na prázdniny změním i účes. Změna je život a změnu určitě chci! Ale pro mě je to závažný krok, který si musím nechat dobře projít hlavou. Moje vlasy mě štvou, ale lidi vždycky chtějí to, co nemají," prozradil Filip důvod, proč se s jeho hřívou nic zásadního zatím nestalo.
Kratochvíl sice našel spřízněnou duši v kadeřníkovi Lukáši Vyhnálkovi, ten ale k proměně Filipa prozatím nepřesvědči.
Prozatím se tak Kratochvíl soustředí jen na vlasovou hygienu. "O vlasy jsem se nikdy nestaral. K holiči jsem v minulosti chodil zřídka. Ale Lukáš mi udělal vlasový obřad, o kterém jsem nikdy předtím neslyšel, ale když jsem jej zažil, bylo to super! I když tomu moc nerozumím, po masáži pokožky a vlasů jsem fakt poznal změnu a kvalita vlasů se mi opravdu zlepšila." A co vlastně Lukáš s Filipovými vlasy udělal? "Poskytl jsem mu procedúru, která vede k ozdravení vlasového vlákna. Doporučil jsem mu také styling na vlnité vlasy, aby se mu lépe upravovaly."


Filip si bedlivě střeží své soukromí a nechce hlásat do médií každý krok ve svém životě jen proto, že je synem naší nejoblíbenější zpěvačky. Přesto nám prozradil, na co kouká u holek jako první. "Vlasy jsou to nejdůležitější. Díky tomu kluk pozná, jak moc se o sebe holka stará. Vlasy a jejich míry jsou první, co mě zajímá. Je mi jedno, jaký účes holka má. Jen nesmí mít úplně vyholenou hlavu." A jak se Filip dívá na extravaganci, která je v současné době hodně velkým trendem nejen u teenagerů? "Extravagance je na lidech super! Na první dobrou poznáš, že dané osobě nezáleží na tom, co si o ní ostatní myslí. Třeba to, že je blázen. Já osobně se řídím tím, že se člověk nesmí koukat a rozhodovat se podle toho, aby vyhovoval okolí. I já se oblékám a chovám, jak sám chci. Svoboda je v životě to nejdůležitější." Se svými vlasy ale Filip Kratochvíl do extravagance asi nepůjde a svůj názor na to má i jeho kadeřník Lukáš. "Kdyby přišel s tím, že chce vzít strojkem úplně nakrátko a bylo to jeho velké přání, tak bych to pro něj udělal. Ale v jeho případě hodně nerad. Možná bych mu stanovil svojí podmínku, na níž by nepřistoupil - obarvit ho zároveň načerveno a vyholit mu na hlavě blesk! "

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Filip Kratochvíl

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura