Filip Blažek: Svou ženu psychicky týrá

Filip Blažek: Svou ženu psychicky týrá

V dalším díle seriálu Cesty domů by Honza nejraději zůstal doma s Bárou a radoval se z toho, že obě jejich děti přežily, ale je odvolaný k dalšímu případu. Někdo přepadl benzinovou pumpu a jako rukojmí si vzal malého Marečka Janáka. Policie zjistí, že únoscem je zloděj Vorel, otec tří dětí. Policie je mu na stopě, pak ho ale ztratí. Bezmocné čekání, až se únosce ozve a řekne své požadavky, je nekonečné. Policii ale pomůže Dan. S Vorlem se zná a tuší, kde by se mohl skrývat. Všichni se přesouvají na Danem popsané místo a začnou s Vorlem vyjednávat. Jak to dopadne?
Valerie je nešťastná z toho, že se Dan nechal Markem vyprovokovat a zaútočil na něj. O Marka pečuje, Dana nechce ani vidět. A Marek kuje železo, dokud to jde. Zveličuje svá zranění, působí Valerii na city. Pomáhá mu v tom Kristián, který Valerii vyčítá, že je špatná manželka, že pošpinila jméno Černých. Valerii stačí málo a její nově nabyté sebevědomí se úplně rozplyne. Oba Černí ji zpracují a z ní se opět stává poslušná puťka. Dan, jako by to tušil, zazvoní u Černých. Co mu Valerie řekne, když si pro ni k Černým přijde?
Vendy dotáhne do ordinace nemocného Frantu Žábu, který tam zkolabuje. Rudolf s Petrem ho okamžitě nechají převézt na kardiochirurgii. Vencl s Ríšou domlouvají operaci. Rudolf je varuje, Frantův stav není stabilizovaný, hrozí komplikace. Oni ho ale neposlechnou a Frantu přesto operují. Na sále nastane krize, Rudolf se tam vnutí a udělá riskantní zákrok, kterým Frantovi zachrání život. Po celé nemocnici se o ničem jiném nemluví, docent je za hrdinu. Co ale řekne ředitel nemocnice, až zjistí, že se mu na sále exhiboval doktor obviněný z vraždy?
Rudolfův hrdinský zákrok má vliv i na Petra. Kdyby Rudolf zrovna nebyl v ordinaci, Petr by si s Žábou neporadil. Petr si opět uvědomuje, jaký je to paradox. Rudolf je mnohem lepší doktor a půjde do vězení místo něj. Petr se Rudolfa snaží přesvědčit, že se nechá zavřít on. Rudolf o tom ale nechce ani slyšet. Petr mu nic nedluží, platí to, na čem se domluvili u Lídina hrobu. Přesvědčí Petr Rudolfa o opaku?

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Filip Blažek

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura