Ewa Farná: Má boky jako skříň a bříško jako balón

Ewa Farná: Má boky jako skříň a bříško jako balón

Ewa Farna bude maminkou. Tahle zpráva obletěla celé Česko a strhla lavinu překvapení i radosti. Zpěvačka svoje těhotenství dokázala tajit dlouhé měsíce naprosto dokonale, stejně jako před necelými dvěma lety utajila svoji svatbu s Martinem Chobotem."Tato písnička vlastně nikdy neměla být představena veřejnosti. Vznikla před víc než rokem a půl jako vyprávění o nás, určené pouze pro hosty na naší svatbu. Byli jsme si jistí, že je příliš soukromá na to, aby šla ven, patříme totiž spíš k těm, kteří si soukromí váží a střeží. Trochu jsme doplnili klip o aktuální záběry a teď je už i vaše," napsala Farna, která se tak ve svých pětadvaceti stane mladou maminkou.

A strhla se doslova lavina gratulací od celebrit, které se mnohy s Farnou ani osobně nezdají. Nejvíc emocí projevila herečka Jitka Čvančarová. „Ewičko drahá! Vůbec se osobně neznáme, ale já to cítím tak silně... Musím napsat! Tolik jste mě teď dojali! Mám obrovskou radost a jen jsem vám to chtěla říct! Moc gratuluju," vyznala se Čvančarová.
„Obrovská gratulace Ewi! Jste prostě úžasnej pár... vlastně teď už jste rodina," napsala třeba Zorka Hejdová. A dvojnásobná maminka Monika Absolonová taky nezůstala pozadu, když Ewě napsala:„To video i píseň je moc hezké, ale ten konec je překrásnej. Moc držím pěsti a gratuluju!!! Dojímá mě pozorovat v životě štěstí, radost a lásku. Ať je máte napořád."Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Ewa Farná

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura