Eva Jeníčková: Hollywoodská sexbomba se musí dívat, jak se její manžel líbá s jinou

Eva Jeníčková: Hollywoodská sexbomba se musí dívat, jak se její manžel líbá s jinou

Patřila k našim nejkrásnějším herečkám, pak se dokonce pokusila o kariéru v Hollywoodu pod jménem Eva Jansen. Taky se tam provdala, ale manželství s Markem Mikitou jí nevyšlo. Po polonávratu do Čech se nakonec provdala za režiséra a producenta Viktora Tauše, ani tentokrát ale neměla dnes dvaapadesátiletá kráska štěstí.

Tauše jí totiž během natáčení série Modré stíny odloudila herečka Klára Melíšková, která v seriálu excelovala v roli komisařky Výrové. Melíšková je sice o šest let mladší, ale rozhodně není na rozdíl od Jeníčkové považována za nějaký sexsymbol.

Její milostný poměř s Taušem prasknul letos během karlovarského filmového festivalu, kde dvojici vášnivě se líbající za křovím načapali fotografové. Melíšková a Tauš poté přiznali, že obě jejich manželství jsou v současnosti v rozvodové fázi, na veřejnosti se spolu ale zatím neobjevují.

Společně se dali vidět až na oficiálním natáčecím dnu Hřebejkovy trilogie Zahradnictví, kde se většinou chovali neutrálně. Jakmile ale měli dojem, že se nikdo nedívá, nedokázali svoji lásku ovládnout a zase se líbali. Zdá se, že oba umělci ve středním věku nakonec spolu našli to pravé štěstí.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Eva Jeníčková

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura