Eva Holubová: Ukázala, jak hluboko má do kabelky

Eva Holubová: Ukázala, jak hluboko má do kabelky

aSedmapadesátiletá herečka Eva Holubová je v jednom kole. Nedávno uvedla do kin svůj nový film Instalatér z Tuchlovic a také ji velmi zaměstnává divadlo. Ani jedna z nejslavnějších hereček u nás ale nemá ve své kabelce zrovna pořádek, ostatně jako většina žen.

Holubová, která před několika měsíci zhubla a začala se o sebe víc starat, dorazila na televizní natáčení sice taxíkem a se slunečními brýlemi na hlavě, potřebovala ale najít ve své kabele brýle dioptrické. A  to se ukázalo jako docela oříšek. Herečka hledala a hledala, dokonce se na to i zastavila, ale brýle stále nenajít. Nakonec se jí to podařilo, aniž by ukázala, jaké další poklady její kabelka zkrývá.

Holubová se taky svěřila, jak to bylo s jejím hubnutím. "Nemám pocit, že jde o nějaké drastické hubnutí, spíš o nastolení jakési rovnováhy. Začala jsem hodně přemýšlet o tom, co jím, jak jím a nakonec jsem upřednostnila kvalitu před kvantitou. Přestávám být rozežraná a cvičím. Je těžké začít, ale když vydržíte, tak vás to zase baví," prozradila Eva Holubová.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Eva Holubová

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura