Enrique Iglesias: Španělský krasavec myslel při nahrávání nové desky na Sex And Love

Enrique Iglesias: Španělský krasavec myslel při nahrávání nové desky na Sex And Love

Španělská star Enrique Iglesias se v minulém roce připomenul jen pár povedenými singly, rok 2014 je ale ve znamení jeho velkého návratu! V rádiích již nějaký ten týden řádí jeho nová hitovka "I'm A Freak" a za pár dní se na trhu objeví i jeho nové album nazvané "Sex And Love"
A proč vlastně Enrique nazval svoje jubilejní, desáté album takto odvážně? "Chtěl jsem být přímočarý. Název přesně popisuje to, o čem tahle deska je. Od prvního dne, kdy jsem na ní začal pracovat, jsem věděl, že ji nazvu SEX AND LOVE. Najdete na ní písně, které jsou mixem těchto dvou témat, a buď jsou zaměřené na jedno, nebo na to druhé téma. Některé jsou prostě jen o zábavě a mají evidentně sexuální podtext, druhé jsou více introspektivní a nostalgické," dodává na adresu nových písní sám interpret.
Enrique ani tentokrát neponechal nic náhodně a na natáčení si pozval ty nejlepší ve svém oboru. Velkou část desky produkovali američtí The Cataracs, kteří se v minulosti postarali o hity Seleny Gomez, Seana Paula, 50 Centa, Dev nebo Snoop Dogga. Dalšími producenty jsou například DJ Frank E, RedOne nebo dnes již neexistující DJský trojlístek Swedish House Mafia...
Novinka "Sex And Love" je velmi bohatá i na hosty. Kromě Pitbulla, který Iglesiasovi vypomohl hned ve třech písních, se dočkáme společného songu s Flo Ridou nebo Jennifer Lopez. Asi největším překvapením desky je ale nádherný duet "Beautiful", na jehož natáčení si Enrique pozval australskou divu Kylie Minogue.


Enrique Iglesias je jedním z nejúspěšnějších španělských interpretů vůbec. Doposud prodal ve světě více než 100 miliónů alb, může se pochlubit hned dvěma jedničkami v hitparádě Billboard Hot 100 a s celkem třinácti písněmi dosáhl na nejvyšší příčku v Billboard Dance Chart, což se doposud nepovedlo žádnému jinému zpěvákovi. V jeho rozsáhlé sbírce ocenění nechybí ani prestižní cena Grammy, její latinská podoba Latin Grammy a celkem sedm ocenění World Music Awards. Novou deskou svoje skóre jistě ještě o dost vylepší...

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Enrique Iglesias

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura