Emma Smetana: Zazpívá s Gombitovou

Emma Smetana: Zazpívá s Gombitovou

pěvačka a skladatelka Marika Gombitová dokončila line up svého vánočního koncertu, který se uskuteční už za tři měsíce, 2. prosince v pražské Tipsport Aréně. Hvězdné hosty doplní zpívající herečka Emma Smetana a vítězka čtvrté řady soutěže Česko Slovenská SuperStar Emma Drobná. Legendární Marika Gombitová na jevišti přivítá osobnosti nové generace, které svou hudbou inspirovala - její autorské písně zazpívají také Celeste Buckingham, Tereza Kerndlová, Sabina Křováková, Adam Ďurica, Martin Chodúr, Adam Mišík, Ladislav Bubnár a dětský sbor Coro Piccolo. Marice se tak splní dávné přání, aby její autorské písně žily i v podání mladých interpretů. Po celý večer bude hosty doprovázet orchestr pod vedením dirigenta pana Dalibora Kaprase.

„Pozvání jsem přijala ze tří důvodů. Za prvé se mi líbí, že jde o večer složený výhradně z jejích autorských písní. Za druhé Mariku vnímám jako mimořádně silnou ženu, která se příkladným způsobem dokázala vyrovnat s osudem a za třetí je Marika Gombitová jedním z mála předlistopadových umělců, kteří se dokázali dostat na vrchol československé pop-music, aniž by podlézali režimu a morálně se zdiskreditovali. Za to si jí vážím," poznamenala Emma Smetana. Emma zazpívá na tomto výjimečném večeru Maričinu autorskou píseň „Kam idú l‘udia?".

„Upřímně si vážím pozvání od Mariky Gombitové. Je to pro mě obrovská čest zpívat na jednom pódiu s legendou jejího formátu. Snad nebudu mít velkou trému," dodala Emma Drobná, v jejímž podání zazní jeden z největších Maričiných hitů „Slnečný kalendár".


Vánoční koncert Sen Mariky Gombitové nabídne také vizuální efekty, ale především autorské hity Mariky, které patří do zlatého fondu československé populární hudby.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Emma Smetana

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura