Denisa Domanská a spol: Missky se předváděly na klinice

Denisa Domanská a spol: Missky se předváděly na klinice

Tři finalistky soutěže Česká Miss se sešly na žilní klinice a okamžitě na sebe strhly pozornost nejen mužů, a když kamsi i s panem doktorem zmizely, zavládly obavy, zda se pan primář ještě vrátí. Během chvíle se však vše vysvětlilo.
V loňském roce navštívila kliniku Česká miss Word 2011 Denisa Domanská a nechala si odstranit drobné mateřské znaménko. Řekla o tom svým kamarádkám Báře Kolářové a Mirce Košťanové a obě projevily zájem okouknout nejen pana doktora Otu Schütze a kliniku, ale hlavně tu mašinku, která znaménka odstraňuje opravdu téměř bezbolestně.


Nejprve přišla na řadu Mirka. Pan doktor si chtěl znaménko pozorně prohlédnout, ale Denisa, která už je v ordinaci trochu jako doma, si s panem primářem vyměnila roli a začala sama kamarádku vyšetřovat.
Když už se krásky sešly na klinice, musel se pan doktor pochlubit i svým nejnovějším přístrojem, který slouží nejen k redukci celulitidy, ale také k zlepšení kvality, pevnosti a pružnosti kůže a částečně i k zeštíhlení. „"Adélu", jak přístroj nazýváme, zatím k odstranění celulitidy nepotřebujete. Mohly by se vám však zalíbit masáže, které slouží jako prostředek pro regeneraci pokožky, nebo jako příjemná relaxace," vysvětloval dívkám pan doktor a pokoušel se jim předvést, jak se přístroj používá. To by ale nebyla zvídavá Denisa, kdyby si hned sama nanečisto nechtěla zkusit, jak by se měla celulitida odstraňovat. „S takovou mašinkou jsem se ještě nesetkala, ale i když jí zatím nemám důvod využít léčebně, jistě ji ozkouším jako relaxační masáž pro dobrý pocit. A zvláště, když působí na zlepšení kvality kůže," sdělila Bára Kolářová, která si také neváhala přístroj osahat.


 

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Denisa Domanská

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura