Denisa Domanská: Česká Miss World se v předvečer nového finále svlékla

Denisa Domanská
Denisa Domanská: Česká Miss World se v předvečer nového finále svlékla (Denisa Domanská)

České Miss World Denise Domanské sice stejně jako České Miss Jitce Nováčkové už za několik hodin skončí jejich kralování, obě si ale dokázaly za uplynulý rok najít svoje místo v modelingovém byznysu.
I když také musely něco ukázat. Například Domanská se čerstvě stala tváří energetické společnosti Bohemia Energy, pro kterou nafotila novou kampaň.
A musela se pořádně odvázat. "Asi žádná modelka není nadšená, když má odhodit svršky. Je to ale moje práce, a tak to beru. Ještě jen uvidíme, co přítel," řekla s úsměvem Domanská. Misska žije s o pět let starším přítelem Petrem již tři roky. Bohužel mají ale vztah na dálku. On žije v Kyjově, Denisa kvůli modelingu přesedlala do Prahy. „Je to komplikované, ale klape nám to. O to víc se vždycky na sebe těšíme. Přítel pracuje v Kyjově v rodinné firmě, takže to ani jinak zatím řešit nejde," vysvětluje modelka. A co říká partner na odvážné fotografie své lásky? „Radost z toho nemá, ale ví, že to je moje práce," upřesnila Domanská. Stále ještě úřadující Česká Miss World si kralování užívala. Práce prý měla nejvíce v kariéře. „Musím říct, že žádné špatné zkušenosti nemám. S médii jsem vycházela myslím dobře a zakázek výrazně přibylo. I když už v sobotu ze mě bude loňská Česká Miss World, doufám, že kampaň pro Global Energy nebyla poslední a stále bude hodně práce," uzavřela s úsměvem Denisa.
Jenže energetická společnost se letos stala jedním z hlavních partnerů soutěže, takže získání takové zakázky pro Domanskou nebyl až tak velký problém.
 

 

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Denisa Domanská

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura