Denisa Domanská: Udělala fotky pro finále Miss World

Denisa Domanská
Denisa Domanská: Udělala fotky pro finále Miss World (Denisa Domanská)

Ekotechnické muzeum v Praze se sice pyšnít zajímavými exponáty, teď se ale stalo také místem, kde Česká Missl World Denisa Domanská nafotila oficiální snímky pro letošní ročník soutěže Miss World, na kterém bude Denisa Českou republiku reprezentovat.  A na co se můžeme těšit? Na Denisu jako svůdnou a elegantní krásku ve večerních šatech z butique Obsession.
Fotografie ve večerních šatech musí totiž podle pravidel dodat všechny finalistky letošního ročníku soutěže Miss World. Slavnostní finále tohoto prestižního mezinárodního klání se uskuteční 8. listopadu v Londýně. Věříme, že Denisa i díky nádherným fotografiím v soutěži uspěje.
Luxusní večerní toaleta z kolekce léto 2011 z butiku Obsession, pochází od úžasného libanonského návrháře Elie Saab. Popelavě šedé, saténové, na jednom rameni držící šaty s rozparkem v předním díle a mašlovým detailem v pase doplňují šedé semišové boty s otevřenou špičkou, které jsou na vysoce módním klínku. Řasení v podobě antických tunik bylo odedávna velmi využíváno, stejně oblíbená je také popelavě šedá barva s malým nádechem do růžova. Celkově šaty působí honosně, avšak zanechávají své nositelce nádech svůdnosti, pomáhají jí rozkvést jako nádherné květině. Vše elegantně dotváří jemné šperky, hlavně dlouhé náušnice ve zlaté barvě.

Autor: iHOT.czPredchozí zprávy v kategorii

Všechny příspěvky v kategorii: Denisa Domanská

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura