Dáda Patrasová na dně: Kvůli alkoholu přišla o práci

Dáda Patrasová na dně: Kvůli alkoholu přišla o práci

Dáda Patrasová nakonec dost nešťastně ukázala, jaké má už delší dobu problémy s alkoholem. To sice pro showbyznysové kuloáry není žádná novinka, ale Patrasová si během svátků zadělala na velký problém.

Cestou do divadla totiž bourala, a když přijela na místo havárie policie, provedla dechovou zkoušku. A podle dostupných informací měla Patrasová v krvi více jak 2 promile. A to by znamenalo, že toho před jízdou musela vypít opravdu hodně a zároveň si už ani neuvědomovat, že nemá sedat za volant.


Patrasová pochopitelně vše popírá. Vždyť jí také hrozí ztráta řidičského průkazu na poměrně dlouhou dobu. „V žádném případě. To bych prostě nesedla za volant. To je nesmysl," řekla Patrasová Prima TV. Na otázku televize Nova už ovšem odpověděla mnohem upřímněji. „Já jsem žádný alkohol nepila, den předtím jsme pili alkohol u dcery Aničky a to je celý. Bylo to víno." tvrdí Patrasová.


Letošní Vánoce tedy pro Patrasovou moc dobře nedopadly. Při nehodě se nikomu naštěstí nic nestalo, ovšem její dlouhodobější potíže s alkoholem vyplavaly díky havárii na povrch. Své o jejím pití ví i Felix Slováček. „Potřebuje vyhledat odbornou pomoc a dostat svůj problém s alkoholem pod kontrolu," řekl před časem.


Navíc Patrasovou vyhodila produkce muzikálu Sněhová královna ze všech naplánovaných představení. V den havárie totiž do divadla nedorazila a produkce za ni musela rychle shánět náhradu. A protože se Patrasová díky svým problémům s alkoholem stává nespolehlivou, rozhodli se producenti s herečkou už raději dál nepočítat.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Dáda Patrasová

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura