Colin Farrell: Unesl špatného psa

Colin Farrell, foto Bioscop
Colin Farrell: Unesl špatného psa (Colin Farrell, foto Bioscop)

Scenárista Marty (Colin Farrell) se v nové vydařené gansterce Sedm psychopatů zoufale snaží dokončit svůj nejnovější scénář, ale chybí mu inspirace. Tu se rozhodne hledat u svých dvou kamarádů: poněkud výstředního a většinou nezaměstnaného herce Billyho a silně nábožensky založeného Hanse, který má za sebou poměrně působivou kriminální minulost. Tihle dva se příležitostně živí krádežemi psů, které po vypsání odměny vrací jejich zazobaným páníčkům. Proti tomuhle výnosnému byznysu má velké výhrady Billyho okouzlující přítelkyně Angela (Olga Kurylenko). Její obavy se mají brzy potvrdit...

Naštěstí Billy a Hans právě jednoho čtyřnohého mazlíčka unesli. Ovšem naneštěstí tenhle pes patří psychopatickému gangsterovi Charliemu, který svého malého psíka nade vše zbožňuje. Charlie je nepředvídatelný, extrémně násilnický a rozhodně nemá potíže zabít každého, kdo má se zmizením jeho psa cokoliv společného.
Vypadá to, že Marty bude mít o nadměrné množství inspirace postaráno. Ale dokáže s šíleným Charliem v patách zůstat naživu tak dlouho, aby scénář dokončil?
Režisérem a scenáristou černé krimi komedie Sedm psychopatů je Martin McDonagh, který již sklidil u diváků i kritiků velký úspěch svým předchozím filmem V Bruggách. Vedle Farrella se ve filmu objeví také Christopher Walken, Woody Harrelson, Sam Rockwell a bývalá „Bond girl" Olga Kurylenko.
Česká premiéra filmu je už za měsíc.

Autor: iHOT.czPredchozí zprávy v kategorii

Všechny příspěvky v kategorii: Colin Farrell

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura