Chantall Poulain jako bordelmamá: Herci z filmu Zlatý podraz si užívali příjemnou atmosféru nevěstince

Chantall Poulain jako bordelmamá: Herci z filmu Zlatý podraz si užívali příjemnou atmosféru nevěstince

Českoslovenští basketbalisté bydleli na ME v Ženevě v roce 1946 ve vykřičeném domě. Podle pamětníků proto, že to bylo levné.

Že je to pravda dokazují dobové kroniky hráčů, které popisují příjemnou atmosféru v podniku i jejich kresby tanečnic a dívek. Jediný žijící pamětník Ivan Mrázek (ve filmu Ivan Karásek, kterého hraje Jan Mansfeld z Divadla Husa na provázku) říká, že oslavy byly bouřlivé, ale on jediný byl jako benjamínek mužstva abstinent a nikdy nekouřil. Jan Mansfeld to komentuje: „To já si ty oslavy ve filmu užil se vším všudy, doufám, že se na mě pan Mrázek nebude zlobit."


Ve filmu Zlatý podraz opakuje neoblíbený funkcionář Hrabal, kterého skvěle hraje Ondřej Malý, stále větu: „Sehnal jsem to levně." Říká to i hráčům, když překvapeně nakráčejí do vykřičeného domu.


Ve filmu se bordel zrovna rekonstruoval, nebyli tam zákazníci, jen dívky. Ty se staly fanynkami Čechoslováků, podporovaly je na zápasech a slavily s nimi vítězství. Ve vykřičeném domě se potká Franta (Filip Březina) s Michelle (Patrycja Volny). Michelle není prostitutka, moderně řečeno je uprchlicí. Napřed před Stalinem, později Hitlerem. Bordelmamá hraje se šarmem Chantall Poulain.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Chantal Poullain

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura