Céline Dion: Tohle není vtip. Její manžel zemřel na pád z postele

foto ShowPix
Céline Dion: Tohle není vtip. Její manžel zemřel na pád z postele (foto ShowPix)

Zpěvačka Céline Dion nikdy nedělala žádné tajnosti s tím, že její manžel René Angelil umírá na rakovinu hrtanu. Až nyní ovšem prozradila docela šokující maličkost. Nakonec totiž Angelil zemřel po pádu z postele.

Céline přiznala, že mrtvého manžela, válejícího se na podlaze svého pokoje, našla jeho ošetřovatelka. Angelil z postele spadl během noci a je poměrně překvapující, že ho tak milující Céline nenechala hlídat i v noci.

A co víc. Céline franzouskému časopisu Paris Match taky přiznala, že v inkriminovanou noc měla koncert a tudíž nebyla doma. Manželovi tak nemohla splnit jeho dávné přání, aby zemřel v její náruči.

A Céline zdaleka neskončila. Časopisu taky přiznala, že obvykle mu poté, co se vrátila z koncertu šla dát ještě polibek na dobrou noc, tentokrát si to ale rozmyslela, prý z toho důvodu, že ho nechtěla budit.

Najednou je toho docela hodně, co vypadá divně. Zatímco Céline svého muže stále veřejně oplakává, konspirativní teoretik by se mohl zamýšlet nad tím, jak to s tím pádem z postele asi doopravdy bylo.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Céline Dion

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura