Cate Blanchett uprostřed pořádného skandálu: Obličej si maže olejíčkem z australského ptáka EmuU

foto ShowPix
Cate Blanchett uprostřed pořádného skandálu: Obličej si maže olejíčkem z australského ptáka EmuU (foto ShowPix)

Herečka Cate Blanchett, jejíž kariéra dosud skoro zázračně nepřitahovala žádné skandály, si právě jeden užívá na plné obrátky. A jak už to tak bývá, může si za něj sama.


Fakt, že si snad skutečně na obličej manže olejíček vyrobený z pírek australského ptáka Emu, je opravdu skandální. Před několika dny britský deník Daily Mail zveřejnil rozhovor s Cate Blanchett, ve kterém herečka vše sama popsala.


"Já ráda používám oleje, jako třeba olej z australského ptáka Emu. Je to z Emu a je to skutečně velmi vyživující. Mám raději oleje než krémy...V australské kultuře je to první věc, kterou namažou novorozeně, protože je velmi hydratující." odvyprávěla v rozhovoru Blanchett.


A strhla se mela. Jako první vystoupila kosmetická společnost SK-II, jež začala tvrdit, že Blanchett, jež je jejich tváří, nikdy takový rozhovor neposkytla, prostě se to nestalo.
Mediální zástupkyně samotné herečky byla ve svém prohlášení pro australský Daily Telegraph ještě zmatenější. Nejprve popřela, že by Cate kdy takový krém používala. Poté řekla, že britské noviny uveřejnili výňatek z nějakého starého rozhovoru a ve finále tvrdila, že se vlastně žádný rozhovor nikdy neuskutečnil.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Cate Blanchett

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura