Diaz, Paltrow, Hudson: Když blondýny vyučují životnímu stylu. Chcete vědět, co radí?

foto ShowPix
Diaz, Paltrow, Hudson: Když blondýny vyučují životnímu stylu. Chcete vědět, co radí? (foto ShowPix)

V Hollywoodu už dávno neplatí, že k úspěchu stačí být štíhlá blondýna a sláva je na světě. Nebo možná platí. Akorát že pár blondýnek se rozhodlo, že jsem natolik chytré, aby radily jiným o životním stylu a vydělávaly na to tučné sumy peněz.

Tak třeba Kate Hudson zrovna nikdy nehrála v nějakém uznávaném filmu, posedlost vlastní postavou jí ale přivedla na myšlenku založit vlastní web a radit ostatním, jak  si udržovat perfektní postavu. Vydala dokonce i knížku, jež obsahuje opravdu hodnotné rady typu: "zapojte svoje lepší já" nebo "vytrvejte navzdory nepříznivým okolnostem", je její kniha bestsellerem.

Něco podobného prožívá i Cameron Diaz, která poslední film natočila v roce 2014. O rok dříve ale vydala knížku s jasným názvem The Body Book a v dubnu vydává další. Ta první byla taky bestseller a ta druhá bude jistě také mezi nejprodávanějšími knihami. I přes fakt, že Diaz mimo jiné tvrdí, že deodoranty způsobují rakovinu, nebo že když se nebudete nervovat, nebudete mí tak velké potíže v menopauze.

Tyhle dvě chytré horákyně ale rozhodně nemají ani dohromady na rady porady Gwyneth Paltrow, která si svůj web Goop založila už v roce 2008 a vydělává na něm milióny. Například radami o tom, jak nošení podprsenky způsobuje rakovinu prsu, nebo že desinfekce vagíny reguluje správně ženské hormony. Lékaři ovšem upozorňují, že je tomu právě naopak.

Některým hvězdám zkrátka občas přeskočí. A přesto se najdou milióny lidí, kteří jim ochotně naslouchají.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Cameron Diaz

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura