Vánoce Cameron Diaz s Benji Maddenem: S jakými muži ale chodila před ním? A kolik jich bylo?

Cameron Diaz a Benji Madden, foto ShowPix
Vánoce Cameron Diaz s Benji Maddenem: S jakými muži ale chodila před ním? A kolik jich bylo? (Cameron Diaz a Benji Madden, foto ShowPix)

Cameron Diaz rozhodně o letošních Vánocích nebude osamělá, jako její postava v komedii Prázdniny. Bude je totiž trávit se svým přítelem, rockerem Benji Maddenem. Povídá se dokonce, že se už stihla s potetovaným muzikantem zasnoubit, faktem ovšem je, že Cameron má pro zvláštní chlapíky opravdu slabost.


Jejím prvním vážným přítelem byl herec Matt Dillon, se kterým dokonce hrála v komedii Něco na té Mary je. Chodila s ním mezi roky 1995 a 1998 a Dillon později zavzpomínal, že byl opravdu velmi zamilovaný. Vypadá to tedy, že mu Cameron z nějakého důvodu dala kopačky.


Možná kvůli herci Edwardu Nortonovi, který je Dillonovi skutečně dost podobný a se kterým se vídala chvíli v roce 1999. Už v zimě téhož roku si ale začala s dalším hercem a později také úspěšným rockerem Jaredem Letem, se kterým jí to vydrželo tři roky, až do roku 2003.


V témže roce to Cameron zkusila na zpěváka Robbieho Williamse. Udělali si výlet do Berlína, Williams ale později prozradil, že to vůbec nedopadlo dobře. O pár měsíců později se tehdy  třicetiletá Cameron zapletla s tehdy dvaadvacetiletým Justinem Timberlakem.


Až o 4 roky později měla herečka románek s profesionálním surfařem Kelly Slaterem a taktéž s Djimonem Hounsouem a taky s Tyrese Gibsonem. V tento plodný rok si Cameron stihla zašpásovat i s rockeremCrissem Angelem a rockerem Johnem Mayerem a hercem Bradley Cooperem, než se alespoň na rok usadila s modelem Paulem Sculforem. Po něm v roce 2009 přišel románek se zpěvákem Maroon 5 Adamem Levinem, hercem Keanu Reevesem a následoval roční vztah s baseballistou Alexem Rodriguezem.


V roce 2012 se provalil její vztah s rapperem Seanem Diddy Combsem, se kterým se prý občas vídala už od roku 2008. S kým se scházela do roku 2013, není známo, ale pak přišel na řadu podnikatel Elon Musk.


Benji Madden je tedy v součtu od roku 1995 už jejím 19. mužem, o kterém se oficiálně ví. Ve skutečnosti jich samozřejmě Cameron za tu dobu měla jistě o dost víc.
 

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Cameron Diaz

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura