Bořek Slezáček: Učí se vařit

Bořek Slezáček: Učí se vařit

Hvězdy televize Prima se sešly na lekcích vaření, televizi vyměnily za asijské dobroty.
Televize Prima se rozhodla podpořit pracovní vztahy a pozvala své tváře a další přátele na lekce vaření do vyhlášené restaurace SaSaZu. Známý šéfkuchař Shahaf Shabtay je naučil uvařit čtyři asijské speciality.
Petr Havlíček, výživový specialista a moderátor oblíbeného pořadu Televize Prima „Jste to, co jíte", bude jistě postrachem mnoha kuchařů. Na dobrotách Shahafa Shabtaye však velmi ocenil čerstvost a využití bylinek. S herečkou Petrou Horváthovou alias Vendy Bernátovou ze seriálu Cesty domů vytvořili skvělý tým a vše vařili dohromady.
Ozdobou dne byly České miss Jitka Nováčková a Iveta Lutovská. Iveta je zkušenější v oblasti modelingu, nicméně ve vaření si s Jitkou nezadala.. „Vařím moc ráda. V poslední době jsem ale velmi zaneprázdněná, a tak mi teď vaří více můj přítel. Mám ráda hlavně českou kuchyni, tyhle ingredience by mě nikdy nenapadlo dát dohromady, ale výsledek je úžasný," okomentovala lekce vaření v SaSaZu miss Jitka Nováčková. Obě dvě miss se také shodly na tom, že komentáře k jejich hubeným postavám jsou nesmysl, obě dvě jídlo milují.
Lekcí vaření v SaSaZu se dále zúčastnil Zdeněk Podhůrský, Bořek Slezáček, který rád vypomohl s angličtinou, ve které kurz probíhá, a Terezie Kašparovská, moderátorka hlavní zpravodajské relace Zprávy TV Prima.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Bořek Slezáček

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura