Bára Poláková: Čerstvá držitelka dvou Andělů zazpívá s Epoque Quartetem

Bára Poláková: Čerstvá držitelka dvou Andělů zazpívá s Epoque Quartetem

Nejznámější českou multižánrovou formaci čeká koncert roku v pražské Lucerně. Už 26. března totiž kvartet ceněný odbornou kritikou, nominovaný na cenu Anděl a oblíbený širokým publikem, oslaví dvě desetiletí na scéně. Na ojedinělou oslavu si přijde s Epoque Quartet zazpívat a zahrát řada osobností české hudební scény. Zazní mimo jiné slavná operní árie Nessun Dorma v osobitém podání Matěje Rupperta, nebo píseň Nafrněná s Bárou Polákovou.

„S Epoque Quartet jsme se poprvé potkali asi před třemi lety, kluky jsem poprosila, aby mi zahráli na koncertě a teď oni požádali mě - moc se těším, bude to určitě zážitek," říká zpěvačka Barbora Poláková.


Vedle autorského repertoáru gratulantů koncertu, jistě posluchače potěší i píseň Kurta Weilla v podání Dagmar Peckové, jazzová balada Jana Kučery s nejlepším hornistou planety Radkem Baborákem, nebo světová premiéra věnovaná EQ kanadského klavírního mága Davida Braida. Vystoupí také zpěvačka Dasha, moderátor a zpěvák Marek Eben, zpěvák Matěj Ruppert, nebo herci Jiří Lábus a Petr Čtvrtníček a mnoho dalších gratulantů.
 

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Barbora Poláková

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura