Bára Munzarová: S Trnavským chystá megaseriál

Bára Munzarová
Bára Munzarová: S Trnavským chystá megaseriál (Bára Munzarová)

Bára Munzarová, která se v seriálu Ordinace v růžové zahradě, jehož byla hvězdou a v němž hrála také se svým přítelem Martinem Trnavským, objevuje už jen sporadicky. O svou seriálovou kariéru se ale bát rozhodně nemusí a Trnavský ostatně také ne. Dvojice se společně totiž objeví v novém seriálu, od kterého si televize Prima slibuje, že svede tuhý souboj se zajetými seriály konkurenční Novy.
Seriál, jehož natáčení je už v plném proudu, bude mít lidový název Obchoďák.
V seriálu z prostředí obchodního centra diváky čekají humorné i dramatické příběhy hlavních hrdinů v podání hereckých hvězd v čele s Bárou Munzarovou, Alenou Vránovou, Danicou Jurčovou, Pavlem Křížem, Martinem Trnavským, Davidem Matáskem, Pavlem Řezníčkem nebo čerstvým držitelem ceny TýTý Ondřejem Sokolem.
V zákulisí obchodního centra, v prostředí lesku výloh a regálů supermarketů, v bezstarostné atmosféře kaváren se odehrávají nečekaně dramatické, ale i humorné příběhy hlavních hrdinů seriálu. Mezi regály supermarketu začíná svůj nový život Simona (D. Jurčová). Je na útěku od svého bohatého manžela, který se dostal do střetu se zákonem. Její kamarádka Dáša (M. Procházková) si právě otevřela butik s prádlem. Na rozdíl od Simony má šťastné manželství s Petrem (P. Kříž), profesorem češtiny, svoji budoucnost vidí v jasných barvách. A den co den řídí celý kolos centra její sestra, sympatická Vanda (B. Munzarová). Bude i nadále podřizovat svůj život matce, nebo začne žít konečně svůj vlastní příběh?
„Kariéra versus citový život je dnes, myslím, generační fenomén. Taky moje Vanda Plavcová, ředitelka obchodního centra, má úspěšný manažerský post, je oblíbená, není to žádnej „Ďábel nosí Pradu", její soukromí ale skomírá, nebo je hodně komplikované. Ve scénářích se rýsuje hezká dějová linka vztahu s jejími rodiči, vliv až trochu despotické maminky, se kterou se potýká (hraje ji Alena Vránová). Zatím jsme spolu odtočily jen pár obrazů, ale cítím, že to bude na place láska veliká. Doufám, že oboustranná," prozrazuje představitelka jedné z hlavních postav Bára Munzarová.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Barbora Munzarová

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura