Annie Lennox: Rodinná tragédie! Málem přišla o dceru

foto: Showpix
Annie Lennox: Rodinná tragédie! Málem přišla o dceru (foto: Showpix)

Skotská zpěvačka Annie Lennox málem přišla o svou mladší dceru Tali. Ta si v USA vyjela na kajaku s přítelem, a výlet se proměnil v peklo.


Umělkyně a bývalá modelka Tali se rozhodla strávit pohodový víkend jízdou v lodi po řece Hudson s o deset let starším partnerem Ianem. Jejich kajak se však převrátil, a silný proud ji odnesl daleko od přítele. Zatímco ji vylovili vodáci z jiné lodi, Ian je stále pohřešovaný a hledá ho místní říční policie, potápěči i vrtulník s termovizí.


Potíže, které mohou stát mladíka život, si způsobili sami tím, že si na jízdu po řece nevzali vesty. Navíc se místní šerif nechal slyšet, že za nehodou mohl být i alkohol. Kombinace všech okolností tak může v důsledku znamenat, že se Ian mohl utopit a jeho tělo se najde až za dlouhou dobu a mnoho kilometrů dál od místa, kde se loď převrhla.
Ian Jones pracuje v New Yorku jako úspěšný fotograf a s Tali se seznámili, když ho portrétovala. S maminkou Annie, která se proslavila především spoluprací  Davem Stewartem jako Eurythmics, má skvělé vztahy. I proto se zpěvačka okamžitě vydala do USA, aby byla své dceři v těchto těžkých chvílích nablízku.Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Annie Lennox

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura