Aneta Vignerová: Před muži dává přednost kamarádkám

Aneta Vignerová: Před muži dává přednost kamarádkám

Populární slovenský návrhář a stylista Michael Kováčik, který obléká řadu českých i slovenských celebrit, představil v pátek v Glass baru v Tančícím domě zbrusu nové originální modely. Ty navrhl ve spojení s uvedením nové limitované řady ikonické lahve Absolut Uncover.

V prostorách speciálně nasvíceného Tančícího domu se v sexy modelech objevila například i Česká Miss pro rok 2015 Nikol Švanterová nebo Aneta Vignerová, která patří k oblíbeným modelkám slovenského návrháře. Právě Aneta Vignerová s mladým návrhářem spolupracuje již přes pět let a jeho modely nosí nejen na přehlídkovém mole, ale i v soukromém& nbsp;životě. „Líbí se mi, že jeho modely jsou nápadité, a přitom nositelné i v běžném životě. Modelka je v současné době sama, tak na party vyrazila pouze s kamarádkami," prozrazuje Aneta Vignerová.


„Jsem single, a je mi tak dobře. Mám alespoň čas na své kamarádky. Spíše než večírky ale vyhledávám klidnější místa, kde si mohu popovídat. Z diskoték jsem již vyrostla," říká modelka a dodává: „I když mnoho mých kamarádek má již děti, tak já se ještě na rodinu necítím. Děti mám ráda, ale zatím jsem ve fázi, kdy je raději hlídám. Můj bratr má děti, tak si je občas ráda půjčím, ale pak zase vrátím."

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Aneta Vignerová

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura