Andrea Verešová: Jako módní návrhářka předvedla vlastní kolekci

Andrea Verešová: Jako módní návrhářka předvedla vlastní kolekci

Karlovy Vary byly svědkem nevídané premiéry. Top modelka Andrea Verešová zde totiž uspořádala módní přehlídku značky, s níž je spojena nejen jako její tvář. „Necítím se jako návrhářka, chci jen tvořit šaty, které by ženy měly rády, byly nositelné a z krásného materiálu...", prozradila topmodelka Andrea Verešová před zahájením módní přehlídky současné kolekce BlackEve, za níž stojí společně s plzeňskou návrhářkou Zuzanou Lešák Černou. A mezi modelkami nechyběla ani Andrea Bezděková.

Na letně orientované přehlídce v půvabné zahradě Spa Hotelu Panorama předvedla jen jedny šaty, a to až v samotném závěru přehlídky. „Navrhla jsem čtyři modely z řady zvané Bonbóny, jako entrée své malé kolekce pro podzim/zima, nazvané Party Time. Vinou vytíženosti švadlen se však stihly zhotovit právě jen ty jedny šaty, z tlumeně starorůžového krepovaného hedvábí, které jsem předvedla." prozradila Verešová.

Před lety Andrea Verešová založila nadační fond pomáhající dětem a v rámci tohoto charitativního projektu měli hosté přehlídky možnost si za symbolickou cenu zakoupit některé starší modely, částka pak putovala do kasičky pro nadační fond. „Osudy druhých mi nejsou lhostejné, velmi mě trápí, že jsou na světě děti, které nemají citové a rodinné zázemí, případně jsou bez finančních prostředků, což jim brání prožít bezstarostné dětství, studovat a rozvíjet svoje nadání. Proto jsem se rozhodla založit NF AV a pomáhat tak zlepšovat komplikované životní osudy a problémy dětí v nouzi. Každý splněný sen a úsměv na tváři je pro mě obrovskou radostí. Uvědomuji si, že nemohu pomoci všem, ale pevně věřím, že se nám společně podaří maximum, abychom udělali životy dětí krásnějšími, zachránili co nejvíce dětských osudů a splnili co nejvíce dětských snů."

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Andrea Verešová

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura